Zespół

Katechezy dla narzeczonych


<strong>Ks. Łukasz Piórkowski</strong> Ks. Łukasz Piórkowski
Dyrektor Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świetego Jana Pawła II w Wadowicach, pełni posługę kapłańska w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Inspirujący rekolekcjonista, ceniony duszpasterz, zaangażowany we wspólnoty Ruchu Światło-Życie oraz Drogę Neokatechumenalna, coach i konsultant prowadzący szkolenia w zakresie efektywności osobistej, autor projektów o rozwoju duchowym i emocjonalnym. W latach 2009-2017 współtworzył i prowadził w TVP 1 katolicki program dla dzieci Ziarno.
<strong>Marta i Marek Babik</strong> Marta i Marek Babik
Marta jest pedagogiem i teologiem. Autorką i realizatorką warsztatów dla rodziców, nauczycieli i małżonków. Prowadzi warsztaty i spotkania dotyczące budowania prawidłowych i satysfakcjonujących relacji rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu komunikacji interpersonalnej.

Marek dr teologii i pedagog, wykładowca wychowania seksualnego na Akademii Ignatianum w Krakowie, pasjonuje się badaniem i opisywaniem problematyki wychowania seksualnego. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu i z tego względu często przemilczane przez rodziców i wychowawców. Autor wielu publikacji i warsztatów z zakresu wychowania.

Jesteśmy małżeństwem od 1993 roku. Od wielu lat interesujemy się problematyką rodzinną. Wspólnie prowadzimy wiele wykładów i warsztatów poświęconej tej problematyce. Spotykamy się indywidualnie z parami przeżywającymi trudności zwłaszcza komunikacyjne.